Nokia 9210i

Aplikace a hry pro Nokia 9210 a Nokia 9210i

Desítky freeware a shareware her a aplikací pro Nokia 9210 a Nokia 9210i zdarma ke stažení.

.:: Menu ::.

» Hlavní strana
» Aplikace ke stažení
» Hry ke stažení
» Další věci ke stažení
» Kontakt a podpora

.:: Najít zde Jyxem ::.
.:: O webu ::.

Seznam S-Rank PageRank
Alexa Rank TOPlist

.:: Reklama ::.

.:: Hry ke stažení ::.

Pro uživatele komunikátorů Nokia 9210 a Nokia 9210i je zde k dispozici 69 her. Některé jsou úplně zdarma, některé si můžete pouze vyzkoušet před možným nákupem, protože fungují buď jen určitou dobu nebo jsou funkčně omezeny.

Důležité upozornění před stahováním a instalací her

Soubory, které by mohly být v rozporu se zákonem, musí člověk, který je stáhl na disk či jiné médium, povinen do 24 hodin po stažení z disku nenávratně smazat. Tyto soubory a odkazy jsou určeny pouze na vyzkoušení před možným nákupem, nikoliv k dlouhodobému používání. Jakékoliv kopírování obsahu webu je bez písemného souhlasu majitele webu považováno za přestupek zákona číslo 121/2000 Sb. ČR a bude trestáno v maximálním možném rozsahu.

Kategorie her ke stažení

Akční Arkády Karetní Logické
RPG Sportovní Závodní Ostatní

Instalace her do komunikátoru

Doporučuji instalovat aplikace na paměťovou kartu.

Způsob 1

Pokud je hra stažena do počítače, tak pro instalaci do komunikátoru je nutné mít v počítači nainstalovaný program Nokia PC Suite pro Nokia 9210/9210i. Stáhnout ho můžete v kategorii Další věci ke stažení. Poté je nutné připojit telefon k počítači. Buď přes sériový (COM, též zvaný RS232) kabel DLR-2L nebo pomocí infračerveného spojení (IrDA). A na závěr stačí otevřít stažený instalační archiv .SIS a řídit se kroky instalace.

Způsob 2

Pokud je hra stažena do počítače, tak stačí stažený instalační archiv .SIS zkopírovat nebo přesunout na paměťovou kartu. Ne však všechny počítače jsou vybaveny čtečkou paměťových karet.

Způsob 3

Pokud prohlížíte tyto webové stránky přes komunikátor, tak stačí hru stáhnout na paměťovou kartu do komunikátoru a nainstalovat.


© 2009-2011 Nokia 9210i.howto.cz Mapa webu Site Map v HTML / XML Reklama: optimalizace PageRank.cz